Jesteś fanem survivalu i zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko także zainteresowało się sztuką przetrwania? Zastanawiasz się nad tym, jaki obóz wakacyjny zapewni mu najlepszy kontakt z przyrodą? Twoje dziecko kocha przygody i lubi przyrodę? Jeżeli taki, zaproponuj mu obóz ASG 2023.

Dla kogo obóz ASG będzie odpowiedni?

Dobra firma organizuje obóz ASG 2023 dla dzieci od 10. roku życia. Maksymalny wiek wynosi 15. lat. Obóz ASG jest odpowiedni zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców. Dobry organizator dokłada wszelkich starań, aby czas spędzony na obozie pozostawił mnóstwo ciekawych wspomnień. Uczestnicy obozu mogą liczyć na mnóstwo różnych atrakcji. Na Twoje dziecko czekać będzie między innymi plaża, zjazdy tyrolką, zajęcia strzeleckie i paintball. Dla dobrego organizatora zapewnienie bezpieczeństwa każdemu uczestnikowi obozu jest najważniejsze, dlatego też wszystkie zajęcia w terenie prowadzone są przez doświadczonych, odpowiedzialnych instruktorów. Nie musisz bać się o swoje dziecko, będzie naprawdę dobrze zaopiekowane.

Jeżeli jesteście zainteresowani zapisaniem dziecka na taki obóz, to zdecydowanie warto skorzystać z oferty mlodawataha.pl

Kategorie: Blog